Dětské kočárky a kojenecké potřeby
e-shop a prodejna Pampalíny na Vysočině


Koupit kočárek a výbavičku pro Vaše miminko se lehce může stát stresující záležitostí. Na výběr je z tisíce a tisíce různých variant, ale jak efektivně a účelně vynaložit finance, aby jste byli spokojeni a zároveň pro svoje mimi pořídili bezpečné a kvalitní vybavení?

Navštivte naši prodejnu Pampalíny, rádi Vám poradíme s nákupem kočárku, ale i celé výbavičky.

Můžete si u nás přímo vyzkoušet různé kočárky a porovnat jejich jízdní vlastnosti.

Prodáváme trojkombinace, čtyřkombinace, hluboké, kombinované, sportovní, trojkolové i golfové kočárky.

Všechno zboží od nás má příslušné atesty a je ověřeno pro prodej v ČR a EU, takže kočárky mají označení – "Bezpečné kočárky" Také na našem e-shopu můžete nakupovat. Snažíme se, aby náš e-shop byl aktuální, přehledný, snadno ovladatelný a uváděné informace maximálně pravdivé.

Nakoupíte u nás kvalitní dětské kočárky, kočárky pro dvojčata, sourozenecké kočárky, autosedačky, dětské postýlky, cestovní postýlky, jídelní židličky, lehačky, chodítka, doplňky ke kočárkům, potřeby na koupání, potřeby pro maminky a mnoho jiného.

Vybírat můžete ze známých značek: Peg Pérego, Cybex, ABC Design, Hauck, B.O.B Britax, Baby Jogger, GB, Farlin, Reer ..., ale také z oblíbených značek: DorJan, Camarelo, Babypoint, Patron, Tako, Baby Design, X-lander, Caretero, Lovi a mnoho dalších.

Nakupování v Pampalíny je jednoduché, příjemné a šetří Váš čas i peníze.Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně

Obchod Pampalíny

Prodejna Humpolec

Otevírací doba:

Po-Pá: 8.30-16.45

So: 8.30-11.30

Tel: +420 565 533 919

E-mail:kocarky@pampaliny.cz