Semínka na klíčení pro zdravý životní styl

Možná jste někdy zaslechli termín „efekt sté opice“. Jedná se o významný jev ve vesmíru, kdy se živé bytosti mezi sebou dorozumívají telepatií. Tento jev byl pojmenován podle uskutečněného pozorování těchto zvířat, která žila odděleně na několika vzdálených ostrovech v oceánu a neměla možnost se vzájemně mezi ostrovy navštěvovat. Opice neumí plavat, přesto se stalo, že na jednom z ostrovů začala zvířata využívat oblíbenou potravu – brambory, a to tak, že je omývala v potoce a zbavovala hlíny. Postupně se to naučily na tomto ostrově všechny opice a kolektivní vědomí způsobilo, že se telepaticky tato zesílená informace přenesla i na další ostrovy.
misky s klíčky
Mezi lidmi to funguje podobně, pokud je nějaká informace dostatečně zesílena velkým počtem lidí, začne se objevovat i v jiných částech zeměkoule. Tento fenomén nebyl dosud vědecky podložen, ale to neznamená, že nefunguje. Jednou z významných oblastí „telepatického sdílení informací“ je i zdravá výživa.
malé sazeničky na vatě

Proč bychom měli konzumovat naklíčená semena

Výživových směrů existuje mnoho, ty však působí na kolektivní vědomí značnou silou, což se projevuje zejména v současné době zvýšeným zájmem o změnu stravy, o pochopení přírodních zákonů a odhození starých nevhodných stravovacích zvyklostí.
Obrovský boom dnes také zažívá klíčení semen. Je to sice jev velmi starý, nicméně dnes se mu věnují i technici, kteří vyvíjí různé typy nakličovacích nádob. Tím se celý proces stává zábavnějším, tvořivějším, a tím pádem podporuje prvotní myšlenku využití přírodního bohatství živin obsažených v klíčících rostlinkách.
Klíčení semen https://www.nakliceno.cz/seminka-na-kliceni/ je velice snadné, není třeba tomu věnovat mnoho času, stačí jen dvakrát denně v miskách nebo sklenicích klíčky propláchnout vodou a ponechat ostatní práci na přírodě. A co lze nechat vzejít? V podstatě cokoli, co má ještě v sobě ukrytý živý potenciál, tedy syrová a tepelně nebo chemicky neupravená semena. Mohou to být luštěniny, obiloviny, olejniny i zelené rostliny, pouze se vyhýbejte odrůdám velkých fazolí, které jsou zasyrova toxické.